Pasqyre ne stil Francez

2,800 Lekë

Pasqyre ne stil Francez

 

Ne ngjyre gold dhe e bardhe ,pershtatet me cdo stil dekorimi

Permasat 60x40cm

 

SKU: 35286826 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close