Pasqyrë mbi mobilje, xham dhe MDF, bezhë dhe e bardhë, Dia.17xH21 cm 224417

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,150 Lekë

Pasqyrë mbi mobilje, xham dhe MDF, bezhë dhe e bardhë, Dia.17xH21 cm 224417

PERSHKRIMI:

Pasqyrë mbi mobilje është një pasqyrë e këndshme, statike,me konstruksion mjaft rezistent.Kjo pasqyrë përmban një dizajn të lëmuar xham dhe MDF.Blerja e kësaj pasqyre është një vlere e shtuar në ambientet tuaja.

  • Materiali : MDF
  • Ngjyra : Bezhë dhe e bardhë
  • Diametri : 17 cm
  • Lartësia : 21 cm
Pasqyre mbi mobilje xham dhe MDF bezhe dhe e bardhe Dia.17xH21 cm 224417 1 Pasqyre mbi mobilje xham dhe MDF bezhe dhe e bardhe Dia.17xH21 cm 224417 2

SHOPPING CART

close