fbpx

Pasqyre Katrore per grim tavoline

990 Lekë

Pasqyre Katrore per grim tavoline-FI

PERSHKRIMI :

Ngjyrat e disponueshme: Rozë, Bezhë, Blu, Vjollcë, Jeshile

Material me cilësi të lartë

Specifikimet:
Produkti ynë është i përshtatshëm për grim.

Është bërë nga qelqi dhe plastika, është e qëndrueshme në përdorim.
Gjatësia e produktit është 21.5 cm, gjerësia është 14.7 cm.

Lloji i produktit: Pasqyra grimi

 

 

 

SKU: 84354362 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close