fbpx

Parfum origjinal creed green irish 100 ml

16,500 Lekë

Parfum origjinal creed green irish 100 ml

PERSHKRIMI :

Si një kostum i përshtatur në mënyrë perfekte, Green Irish Tweed ka qenë dhe vazhdon të vishet nga burra të sigurt në kulmin e fushës së tyre.

Aroma kombinon në mënyrë elegante freskinë e drunjtë dhe maskulinitetin e pastër, të përshtatshme në mënyrë të barabartë për një shëtitje nëpër fshatin irlandez dhe një ecje poshtë tapetit të kuq.

Një nga aromat më të shitura të Creed, ta veshësh do të thotë të jesh i paharrueshëm.

SKU: 86124364 Category: Tag:

SHOPPING CART

close