fbpx

Oxhak gize 85x52x95cm djathtas 59569

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

 

53,900 Lekë

Oxhak gize 85x52x95cm djathtas 59569

PERSHKRIMI:

Shijoni mbrëmjet tuaja të ftohta përpara zjarrit të hapur dhe qetsohuni..! Ky oxhak është i ndërtuar nga gizë e cilësisë më të lartë për të përcuar nxehtësinë me eficencë maksimale dhe për ta ruajtur atë për një kohë sa më të gjatë, edhe pas fikjes së zjarrit. Oxhaku inkasohet në mur me ndërtim dhe modelim sipas dëshirës tuaj, duke i dhënë ambjentit shije klasike apo bashkëkohore

 • Marka : Atzemis
 • Ngjyra : E zeze
 • Materiali i kornizës : Gize
 • Gjerësia : 85 cm
 • Lartësia : 95 cm
 • Gjatësia : 52 cm
 • Pesha : 138 Kg
SKU: 12734894 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close