Orë muri, metal/qelq, transparente, Ø40 xH5 cm 250578

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,750 Lekë

Orë muri, metal/qelq, transparente, Ø40 xH5 cm 250578

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Një orë e lezetshme dhe e stampuar me ngjyra që përputhen me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetit dhe sofistikimi që do të përmirësojë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë.

  • Materiali : Metal/qelq
  • Ngjyra : Transparente
  • Diametri : 40 cm
  • Thellësia : 5 cm
Ore muri metal qelq transparente O40 xH5 cm 250578
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close