Orë muri, metal, 19x6x40.5 cm 250664

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,750 Lekë

Orë muri, metal, 19x6x40.5 cm 250664

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri do të punojë në mënyrë të përkryer në shtëpinë ose në zyrën tuaj. Kjo orë është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj. Kjo orë është mundësuar nga 1 bateri AA (nuk përfshihen).

  • Gjerësia : 19 cm
  • Lartësia : 40.5 cm
  • Thellësia : 6 cm
Ore muri metal 19x6x40.5 cm 250664
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close