Orë muri, kafe, Ø90 cm 241144

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,990 Lekë

Orë muri, kafe, Ø90 cm 241144

PERSHKRIMI:

Ora e murit është projektuar të jetë një pjesë e bukur dhe funksionale. Kjo orë muri është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj.

  • Materiali : Metal
  • Ngjyra : Kafe
  • Diametri : 90 cm
Ore muri kafe O90 cm 241144
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close