Orë muri HAPPY ZOO, qeramike, 20×2.5xH29.4 cm 29429

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

960 Lekë

Orë muri HAPPY ZOO, qeramike, 20×2.5xH29.4 cm 29429

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Një orë e lezeçme qeramike me ngjyra që përputhen me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale nga koleksioni GALILEO CASA ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetit dhe sofistikimit që do të përmirësojnë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë.

  • Gjerësia : 20cm
  • Thellësia : 2.5cm
  • Lartësia : 29.4cm
  • Materiali i strukturës : Qeramik
Ore muri HAPPY ZOO qeramike 20x2.5xH29.4 cm 29429
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close