fbpx

Nutriblender FUEGO WBL-005H, 1000W, xham, numri i aksesorëve 2, (gri- i zi) 800063

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,990 Lekë

Nutriblender FUEGO WBL-005H, 1000W, xham, numri i aksesorëve 2, (gri- i zi) 800063

PERSHKRIMI:

A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ju konsumoni vetëm duke u përtypur? Por, ne kemi një lajm të mrekullueshëm – frutat, perimet, farat dhe arrat mund të bluhen dhe grimcohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen dhe sistemi tretës do të përthithë elementët më të mirë ushqyes të tyre. Fatmirësisht tani ju mund të merrni shpërbërësin ushqimor Nutribullet!

  • Fuqia : 1000W
  • Tensioni : 220V
  • Materiali : Xham/Plastik
  • Aksesorët e përfshirë : Po
SKU: 11613787 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close