fbpx

Ngrohes uji Ariston Velis VLS EVO 80 V/H EU 1.5 kW, 80L, 230V, 106.6×69.5 cm, 28 kg, IPX4 85411

Ariston

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

37,990 Lekë

Ngrohes uji Ariston Velis VLS EVO 80 V/H EU 1.5 kW, 80L, 230V, 106.6×69.5 cm, 28 kg, IPX4 85411

PERSHKRIMI:

Ngrohësi i ujit me, Veshja e plotë termoizoluese redukton në maksimum humbjen e energjisë me ambientin rrethues, për këtë arsye konsumi i energjisë reduktohet. Punon edhe nën presion të ulët uji dhe ka një nxehje shumë të shpejtë të ujit të përdorshëm falë kapacitetit të depozitës.

 • Tipi : Bolier
 • Kapaciteti (L) : 80 Lt
 • Montimi : Horizontal/Vertikal
 • Fuqia : 1500W
 • Tensioni : 220V
 • Pesha : 28 kg
 • Klasi i izolacionit : IPX4
 • Kapaciteti i Depozitës (L) : 80 L
 • Përmasa : 106.6×69.5×27
 • Shkalla e mbrojtjes (IP) : IPX4
 • Presioni : 8 bar
 • Temperatura max e ujit : 80°C
 • Lidhja me tubin fleksibël : 1/2″
 • Klasi i Energjise : A
 • Klasi i energjisë : D
 • Kapaciteti i depozitës : 80 L
 • Montimi : Horizontal/Vertikal
 • Tensioni : 220V
 • Fuqia : 1500W
 • Përmasat : 106.6×69.5×27
 • Shkalla e mbrojtjes : IPX4
 • Presioni : 8 bar
 • Temperatura max e ujit : 80°C
 • Lidhja me tubin fleksibël : 1/2″
SKU: 45339887 Category: Tags: ,
Marka

Ariston

SHOPPING CART

close