fbpx

Ngrohës mural, Fuego, 2000 W, 2 nivele ngrohëje 810251

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Ngrohës mural, Fuego, 2000 W, 2 nivele ngrohëje 810251

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë kategori ngrohësish. Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar. Ka nje fuqi prej 2000 W.

  • Tipi : Ngrohës mural
  • Fuqia : 2000 W
SKU: 62935687 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close