fbpx

Ngrohës me gas thurje Ratani,në formë tavoline HSS-A(FXTB) 47356

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

36,900 Lekë

Ngrohës me gas thurje Ratani,në formë tavoline HSS-A(FXTB) 47356

PERSHKRIMI:

Ngrohës me gas të përshtatshëm për ambiente të jashtme , mjaftë estetikë dhe shumë fuksional. Përdorimi i këtij produkti në ambjentet tuaja për ngrohje në veranda apo ambiente të tjera të jashtme , në lokale apo bare

 • Tipi : Ngrohës me gas
 • Fuqia : 13 kW
 • Kapaciteti i ngrohjes në BTU : 44358
 • Lartësia (cm) : 210 cm
 • Presioni : 30 mBar
 • Konsumi : 945 g/h
 • Lloji i gazit : Propane / Butane/LPG
SKU: 19898838 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close