fbpx

Ngrohes elektrik Vulcano 2000W 81310

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,900 Lekë

Ngrohes elektrik Vulcano 2000W 81310

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorni këtë ngrohës . Ky ngrohës krijon një ajër të përqendruar te ngrohtë në mënyre mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

 • Fuqia : 1000/2000 W
 • Numri i funksioneve : 2 nivele ngrohje
 • Tensioni : 220-240 V
 • Gjerësia : 47 cm
 • Thellësia : 31 cm
 • Lartësia : 63 cm
SKU: 18779273 Category: Tag:

SHOPPING CART

close