fbpx

Ngrohes elektrik NIKLAS RADAR 1000/2000W, 30x16x44H cm 89660

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,900 Lekë

Ngrohes elektrik NIKLAS RADAR 1000/2000W, 30x16x44H cm 89660

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë kategori ngrohësish. Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar. Ka nje fuqi prej 2000 W dhe mund te ngrojë nje hapsire prej 15-20 m².

 • Tipi : Ngrohës elektik
 • Fuqia : 1000/2000 W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Fuqia në (BTU) : 7000 BTU
 • Marka : NIKLAS
 • Masa : 30x16x44H cm
SKU: 94671543 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close