fbpx

Ngrohes elektrik NIKLAS me ventilator, PTC, PONY 1800 W 88531

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Ngrohes elektrik NIKLAS me ventilator, PTC, PONY 1800 W 88531

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë ngrohës . Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

  • Tipi : Ngrohës elektrik
  • Fuqia : 1800 W
  • Tensioni : 220-240V
SKU: 47346781 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close