fbpx

Ngrohës Aeroterm, Niklas, 2000 W, 3 fuqi, me termostat ambjenti, 23x14x27 cm 810122

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Ngrohës Aeroterm, Niklas, 2000 W, 3 fuqi, me termostat ambjenti, 23x14x27 cm 810122

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë kategori ngrohësish. Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar. Ka nje fuqi prej 2000 W.

 • Fuqia : 2000 W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Sipërfaqja që mbulon : N/A
 • Shkalla e mbrojtjes : N/A
 • Numri i funksioneve : 3 nivele ngrohëje
 • Gjerësia : 23 cm
 • Lartësia : 27 cm
 • Thellësia : 14 cm
SKU: 59911497 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close