fbpx

Ngrohes aeroterm konvektor 4006 48068

Imetec

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Ngrohes aeroterm konvektor 4006 48068

PERSHKRIMI:

Ngrohesit elektrike portabel,jane nje aksesor shume praktik dhe fuksional per cdo ambient.Ka zhurme te qete,stakim automatik dhe eshte shume eficient.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 2200W
 • Temperatura e kontrolluar : 4nivele temperature
 • Ngjyra : Bardhe dhe gri
 • Klasi i energjisë : Eco teknologji -40% kursim energjie
 • Marka : Imetec
 • Sasia e paketimit : 1
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
SKU: 56254137 Category: Tags: , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close