fbpx

Ngjeshës pllakë, Masterpac PCV3008H, motorr Honda GX120/4HP, 53 kg 332905

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

135,000 Lekë

Ngjeshës pllakë, Masterpac PCV3008H, motorr Honda GX120/4HP, 53 kg 332905

PERSHKRIMI:

Strukturë solide, pllakë ngjeshëse çeliku e cilësisë së lartë dhe me teh të lakuar që ofron performancë të lartë. Dizajni i mbyllur ofron mbrojtje për rripin e trasmisionit dhe trupin. Pllaka vetë pastruese e hapur minimizon papastërtitë dhe gurët e vegjël. Dorezë kundër vibrimit dhe ganxhë për transportim të lehtë. Kornizë solide për të mbrojtur motorrin nga papastërtitë dhe dëmtime të mundshme. Opsion transporti dhe me goma për lëvizje më të lehtë. Rezervuar uji opsional për përdorim në asfalt.

 • Motorri : Honda me 4 kohë
 • Fuqia : 4 HP
 • Lloji i karburantit : Benzin
 • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
 • Pesha : 53 kg
 • Fuqia goditëse : 850 kg
 • Përmasat : 45×30 cm
SKU: 31837466 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close