fbpx

Ngjeshës hidraulik, Masterpac PCR4025CR, motorr Subaru EX17/6HP, 145 kg 332908

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

299,000 Lekë

Ngjeshës hidraulik, Masterpac PCR4025CR, motorr Subaru EX17/6HP, 145 kg 332908

PERSHKRIMI:

Solid, pllakë ngjeshëse çeliku e cilësisë së lartë dhe me teh të lakuar ofron performancë të lartë. Dizajni i mbyllur ofron mbrojtje për rripin e trasmisionit dhe trupin. Pllaka vetë pastruese e hapur minimizon papastërtitë dhe gurët e vegjël. Dorezë kundër vibrimit dhe ganxhë për transportim të lehtë. Kornizë solide për të mbrojtur motorrin nga papastërtitë dhe dëmtime të mundshme. Opsion transporti dhe me goma për lëvizje më të lehtë. Rezervuar uji opsional për përdorim në asfalt.

 • Motorri : Subaru me 4 kohë
 • Fuqia : 6 HP
 • Lloji i karburantit : Benzin
 • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
 • Pesha : 145 kg
 • Fuqia goditëse : 2549 kg
 • Përmasat : 65×40 cm
SKU: 91849294 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close