-18%
, ,

Nesti Dante Parfume 100ml Nr9 De Ambra Papaver

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,300 Lekë 6,500 Lekë

Nesti Dante Parfume 100ml Nr9 De Ambra Papaver.

Përshkrim
Një aromë freskuese, e zgjatur për gratë e rafinuara.
Përcjell bukurinë, hirin, pastërtinë dhe elegancën.
Aroma është e dominuar nga jasemini madhështor Sambac.
Përzier me shënime të manjolës dhe xhenxhefilit.
I përshtatshëm për të gjitha rastet.

Parfume 2 Parfume1 Parfume Parfume 3

SHOPPING CART

close