,

NDRICUES NE FORME SPOTI LED TV1805L-60: 6″white 7W

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,200 Lekë

Ndricuesit spot LED janë zëvendësuesit ideal për spotet tradicionalë. Ky spot konsumon vetëm 7W dhe jep një dritë të ftohtë.Eshtë I thjeshtë në instalim dhe me dizain mjaft të këndshëm ,finesa që e karakterizon mundëson përdorimin masiv të tij . Spotet LED kanë cilësi dhe eficensë të lartë.Kanë uniformitet në ndricim,jetëgjatësi të lartë dhe pa harruar faturen tuaj të energjisë e cila do të ulet ndieshëm.

SKU: 64677165 Categories: , Tag:

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Julieta (verified owner)

  Super

  Julieta

 2. Amelie (verified owner)

  Super

  Amelie

SHOPPING CART

close