fbpx

Mulli kafeje/erëzash, Alpina Switzerland, 90 W, 28 gr, 220-240 V 803271

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Mulli kafeje/erëzash, Alpina Switzerland, 90 W, 28 gr, 220-240 V 803271

PERSHKRIMI:

Mulli elektrik për bluarjen e kafes dhe frutave të thata Alpina me fuqi 90W. Eshtë një produkt ideal për dashamirët e kafesë tradicionale të freskët. Mund të bluaj kafe, fruta dhe arra dhe ka një kapak. Ka një kapacitet prej 28g.

  • Tipi : Mulli kafeje/erëzash
  • Fuqia : 90 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : 28 gr
SKU: 76345334 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close