Monopatine, 70x29x56.3 cm, mente 54017

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,500 Lekë

Monopatine, 70x29x56.3 cm, mente 54017

PERSHKRIMI:

Freski, zbavitje dhe gjallëri, me keto cilesi kjo loder, patjetër do të tërheqë vëmendjen e te vegjelve tuaj duke mësuar ngjyrat. Ngjyra të ndritshme, elementë që stimulojnë të gjitha shqisat, duke i motivuar për të përmirësuar emocionet dhe koordinimin e tyre.

  • Përmasat : 70x29x56.3 cm
  • Ngjyra : Mente
Monopatine 1 Monopatine 2

SHOPPING CART

close