Mono patinë Maxi, S910W1, rrota me drita led, ngjyra të ndyshme 52976

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,180 Lekë

Mono patinë Maxi, S910W1, rrota me drita led, ngjyra të ndyshme 52976

PERSHKRIMI:

Mono patina përmban 3 rrota për t’u dhënë stabilitet shtesë atyre që e ushtrojnë për herë të parë. Timon drejtues lehtësisht i manovrueshëm për mësimin e balancimit dhe koordinimit në ecje. Veshja e timonit me gomë të butë e bën atë të rehatshëm për duart e vogla të fëmijëve. Plate për vendosjen e këmbëve kundër rrëshqitjes, timon me dorezë gome të trajtuar, frena këmbe. Pesha maksimale e përdoruesit: 60 kg. E përshtatshme për moshat 6 vjeç dhe më shumë. Për përdorim në kënde lojrash. Këshillohet që për të vegjlit të përdoret nën mbikëqyrjen e drejtpërdrejtë të një të rrituri. Sigurohuni që gjatë përdorimit të mbahet kokore.

  • Ngjyra : Miks
  • Kapaciteti mbajtës : 60 Kg

SHOPPING CART

close