Mobilje tualeti , Flora, PVC, e bardhe dhe zezë 23605

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

61,019 Lekë

Mobilje tualeti , Flora, PVC, e bardhe dhe zezë 23605

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar i mobilieve të banjës “Flora” prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj.Materiali PVC ofron rezistencë të lartë ndaj lagështirës dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur, që zgjat.Ngjyra e bardhë e mobilieve me dekorin e zi kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyrëshe të ngjyrave si e zeza,e bardha, grija, etj.Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij, pasqyrën dhe dollapin anësor, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo.Me këtë set, ju mund të rimodeloni herë pas here ambientin vetëm me zhvendosjen e dollapit anësor me varje në mur, duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : PVC
 • Ngjyra : e bardhe dhe zezë
 • Mobilja e lavamanit : 67.5x45xH45 cm
 • Pasqyra : 80×60 cm
 • Rafti : 25x20xH60 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 70x47xH17 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Jo
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : Po
SKU: 49774716 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close