Mobilje tualeti , Firence, panel druri, kafe e errët 23515

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

44,660 Lekë

Mobilje tualeti , Firence, panel druri, kafe e errët 23515

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar i mobiljeve të banjës “Firenze” prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj. Panelet e drurit ofrojnë rezistencë të lartë ndaj deformimeve, plasaritjes dhe soliditet maksimal duke siguruar një pamje të bukur, që zgjat.Lavamani i porcelanit me mobiljet venge përshtatet për tualete me hapësira mesatare dhe të mëdha,me pllaka moderne njëngjyrëshe si të bardha, pana, dhe nuanca të tokës, etj..Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij, pasqyrën dhe dollapin anësor, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni herë pas here ambientin vetëm me zhvendosjen e dollapit anësor me varje në mur, duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : panel druri
 • Ngjyra : kafe e errët
 • Mobilja e lavamanit : 53x44xH45 cm
 • Pasqyra : 55x13xH80 cm
 • Rafti : 27x12xH120 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 60x46xH17.5 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Po
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : Po
SKU: 34169917 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close