Mobilje tualeti, ALBA 100, DROP, melaminë, e bardhë 224354

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

45,550 Lekë

Mobilje tualeti, ALBA 100, DROP, melaminë, e bardhë 224354

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Lavamani i bardhe porcelani ofron stil në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për tu pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shume moderne per tualete me hapesira mesatare. Materiali i mobiljeve prej melamine është rezistent ndaj lagështirës. Ngjyra e setit kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyreshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën te montuar ne raft, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : Melaminë
 • Ngjyra : E bardhë
 • Mobilja e lavamanit : 96×34 cm
 • Pasqyra : 80×60 cm
 • Rafti : 20x15x60 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 96×36 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjenë : Jo
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : Po
Mobilje tualeti ALBA 100 DROP melamine e bardhe 224354 1 Mobilje tualeti ALBA 100 DROP melamine e bardhe 224354 2 Mobilje tualeti ALBA 100 DROP melamine e bardhe 224354 3 Mobilje tualeti ALBA 100 DROP melamine e bardhe 224354 4

SHOPPING CART

close