MM – Krem Per Fytyren Matifikus Maksimal

2,492 Lekë

MM – Krem Per Fytyren Matifikus Maksimal G-C

PËRSHKRIMI

Merrni efektin e dëshiruar mat të lëkurës tuaj me kremin MM për fytyrën MAXIMUM MATTING nga CAFÉ MIMI.

Kremi është ideal si bazë për aplikimin e grimit dhe nuk bllokon poret.

Kremi përmban një kompleks unik të bazuar në exopolysaccharide natyror, i cili i jep lëkurës një efekt të tejzgjatur mat, parandalon shfaqjen e yndyrshës, e bën lëkurën më të butë dhe më të shkëlqyeshme.

Acidi hialuronik hidraton dhe tonifikon thellësisht lëkurën, i jep elasticitet dhe rinovon ngjyrën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin në mënyrë të barabartë në lëkurën e pastruar derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (Green Tea Leaf Extract), Caprylic / Capric Triglyceride, Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Glyceryl Stearate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Ethylhexylone Palmitate, Cyclopentasilox30 -45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Saccharide Isomerate (Natural Exopolysaccharide), Cetearyl Alcohol, Boron Nitride, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Polymethylsilsesquioxane, Phenoxyethanol, Ethylhexyliteglycerin, Hectorfan

SKU: 52852614 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close