fbpx

Mixerkuzhine Delimano, 1000 W, 4.5 Lt, 6 funksione, 220-240 V 803120

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

15,990 Lekë

Out of stock

Mixer kuzhine Delimano, 1000 W, 4.5 Lt, 6 funksione, 220-240 V 803120

PERSHKRIMI:

Mixeri i kuzhinës është një nga pajisjet bazë për çdo kuzhinë. Ka një performancë shumë të mirë, e përbërë nga materiale cilesorë dhe dizajn i këndshëm. Fuqia 1000W dhe 6 funksione të ndryshme shpejtësie dhe funksionin PULSE për shpejtësi maksimale, gjithashtu ka dhe kapakun mbrojtës që nuk lejon spërkatjen, keshtu kuzhina juaj do të jetë gjithëmonë e pastër. Kapaciteti i tastit është 4.5 Litra.

Roboti i kuzhinës Delimano ka edhe 4 aksesore: për përzjerjen e brumit të trashë, për të rrahur brumin për ëmbëlsira, për të rrahur vezët dhe kapakun mbrojtës që kuzhina juaj të qëndrojë e pastër. Roboti i kuzhinës Delimano funksionon thjeshtë me një buton i cili ka 6 opsione shpejtësie + butonin PULSE për shpejtësi maksimale. Falë teknologjisë inovative e cila bën të mundur lëvizjen e ingranazheve në formë planetare siguron që rrahësja të arrijë në çdo milimetër katror të tasit, duke mos lënë asnjë përbërës të perzier. Pavarësisht madhësia ajo eshte e përshtatshme edhe për kuzhinat e vogëla, ajo ka një tas prej çelik inox me kapacitet 4.5 lt.

  • Tipi : Mixer kuzhine
  • Fuqia : 1000 W
  • Kapaciteti : 4.5 Lt
  • Numri i funksioneve : 6 funksione
  • Tensioni : 220-240 V
SKU: 22151273 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close