Mixer Yamaha MGP32X

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Mixer Yamaha MGP32X

PERSHKRIMI:

Yamaha ka siguruar një gamë mbresëlënëse të formacioneve në audio profesionale që nga lëshimi i PM200 në 1972 – konsolja jonë e parë profesionale e përzierjes analoge.

Në 1987,  lëshuam mikserin tonë të parë dixhital, DMP7, dhe më pas kemi avancuar inovacione teknologjike në cilësinë e zërit, besueshmërinë dhe funksionalitetet e përparuara me teknologjitë më të mira dixhitale.

Duke u nisur nga përvoja e dekadave tona, në krijimin e ingranazheve inovative, premium analoge, ne fillimisht zhvilluam preampet e reja diskrete të mikrofonit Class-A për përdorim profesional në pajisjet tona të regjistrimit të nivelit të lartë.

Duke përdorur një dizajn të përmbysur të qarkut Darlington, parapërgatitjet e mikrofonës sonë të sapoformuar D-PRE japin një ton  të pasur dhe të butë që i jep MGP Series një avantazh të rëndësishëm mbi çdo mikser tjetër në klasën e tij.

Në zemër të konfigurimit kompakt të MGP, ne kemi marrë një qasje të re inovative për përdorimin e teknologjisë dixhitale në një mikser analog; duke shtuar efekte me rezolucion të lartë, integrimin iPod / iPhone dhe funksionalitetin e shkëlqyeshëm të kanalit tonë të ri Stereo Hybrid ngrohtësisë dhe muzikalitetit të tingullit premium analog.

Seria MGP përfaqëson ekuilibrin përfundimtar të teknologjive konverguese që janë zemra dhe shpirti i arritjeve të jashtëzakonshme të Yamaha në audion profesionale.

SHOPPING CART

close