Mixer stereo me 6 hyrje YAMAHA MG06

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Mixer stereo me 6 hyrje YAMAHA MG06

PERSHKRIMI:

Mixer i pavarur me 6 kanale me efekte dixhitale në bord SPX (pa USB); + 48V fuqi fantazmë

Përmban ampera të klasës diskrete A D PRE me qark të përmbysur .

Darlington duke siguruar një bas të shëndoshë natyral dhe nivele të larta të lëmuara

3 banda EQ dhe filtrat me kalim të lartë ju japin kontroll maksimal dhe eleminojnë zhurmën e padëshiruar, duke rezultuar në një përzierje më të pastër.

Kompresorët lejojnë kontroll të lehtë duke rezultuar në kitara më të gjalla, linja goditëse basi, një lak më të ngushtë dhe një tingull më të pastër vokal.

Mikseri i serive MG paraqesin një shasi metalike të thyer, rezistente ndaj ndikimit, të veshur me pluhur.

Matja e nivelit LED

 

SHOPPING CART

close