fbpx

Mixer Iskra S3A 200W, 2 lt, me 5 nivele shpejtesie, e bardhe 85606

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Mixer Iskra S3A 200W, 2 lt, me 5 nivele shpejtesie, e bardhe 85606

PERSHKRIMI:

Mikser Iskra S1, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit , është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

 • Tipi : Mikser
 • Fuqia : 200 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti i depozitës : 2 lt
 • Numri i funksioneve : 5 nivele shpejtësie
 • Ngjyra : E bardhë
SKU: 17259128 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close