fbpx

Mini Projektor Cheerlux C8 HD Projector

20,000 Lekë

Mini Projektor Cheerlux C8 HD Projector

PERSHKRIM:

Marka : Cheerlux.

Modeli: C8.

Materiali: ABS.

Tensioni: AC100V / 240V.

Frekuenca 50Hz \ 60Hz.

Ekrani qe shfaq projektori: 50 – 100 inç.

Distanca e projektorit: 1 – 3 m

Projektori ka nje madhesi te vogel edhe nje peshe te lehteJu mund te shfaqni me ane te tij video me audio, foto, tekste ne nje ekran 50-100 inc nga nje largesi prej 1-3 m.

Materiali prej te cilit behet projektori eshte plastike shume e qendrueshme edhe cilesore.

Dritat LCD te ketij projektori nuk i demtojne syte tuaj dhe ato kane nje ndricim jashtezakonishte te forte.

Ideale per t’u perdorur ne shtepi, zyre, shkolle, festa familare etj.

Permasat e ketij mini projektor jane 197.8 mm dhe 72 mm.

 

SHOPPING CART

close