fbpx

Mini furrë SIMFER, 1300W, 42 Lt 800943

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Mini furrë SIMFER, 1300W, 42 Lt 800943

PERSHKRIMI:

Funksionale dhe mjaft praktike, kjo furrë elektrike me një fuqi prej 1300W do të ishte ideale për gatime për pak persona apo gjatë udhëtimeve të ndryshme si rezultat i përmasave mjaft kompakte.

 • Fuqia : 1300 W
 • Kapaciteti : 42 Lt
 • Klasi i energjisë : A
 • Materiali : Metal
 • Përmasat e furrës : N/A
 • Kombinime gatimi : 3
 • Ventilim i brendshëm : Jo
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Stakim automatik : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : Jo
 • Tensioni : 230 V
 • Gjerësia : 56.5 cm
 • Thellësia : 48 cm
 • Lartësia : 38 cm
SKU: 19345781 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close