fbpx

Mikser Imetec, 500 W, 5 nivele shpejtësie, 1200 rpm, 220-240 V, 8.6x32x22.5 cm 802267

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,950 Lekë

Mikser Imetec, 500 W, 5 nivele shpejtësie, 1200 rpm, 220-240 V, 8.6x32x22.5 cm 802267

PERSHKRIMI:

Mikser Imetec është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

  • Fuqia : 500 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : N/A
  • Nivele shpejtësie : 5 nivele shpejtësie
  • Numri i rrotullimeve në minutë : 1200 RPM
SKU: 71544233 Category: Tags: , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close