fbpx

Mikser dore, Kooper, 3 në 1, 300 W, 2 shpejtësi, 750/650 ml, 230 V / 50 Hz 803091

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,850 Lekë

Mikser dore, Kooper, 3 në 1, 300 W, 2 shpejtësi, 750/650 ml, 230 V / 50 Hz 803091

PERSHKRIMI:

Thjeshtë vendosni boshtin e blenderit për të përzjerë, coptuar, rrahur, bluar, për të bërë pure direkt në enë, gotën apo tenxheren tuaj. Në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë dhe nuk do të bëni shumë rrëmujë në kuzhinë. Pasi të keni përfunduar, pastrojeni me ujë të bollshëm. Ky mikser kombinon 3 pajisje në 1 të vetme. Grirëse për perimet, blender për supa të shijshme dhe kremoze dhe mikser i cili është fantastik për përgatitjen e ëmbëlsirave. Ka një fuqi prej 300 W.

  • Tipi : Mikser dore
  • Fuqia : 300 W
  • Tensioni : 230 V
  • Kapaciteti : 750/650 Lt
  • Numri i funksioneve : 3 funksione
SKU: 81141437 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close