Mikrovalë, Samsung, 800 W, 23 lt, 6 funksione, 49×27.5×39.2 cm 802630

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,990 Lekë

Mikrovalë, Samsung, 800 W, 23 lt, 6 funksione, 49×27.5×39.2 cm 802630

PERSHKRIMI:

Duke përdorur mikrovalën ju do të kurseni kohë dhe energji. Dhe për vetëm pak çaste do të keni në tryezën tuaj një vakt të ngrohtë dhe të gatuar shijshëm.

  • Fuqia : 800 W
  • Kapaciteti : 23 Lt
  • Numri i funksioneve : 6

Mikrovale Samsung 800W 1 Mikrovale Samsung 800W 2 Mikrovale Samsung 800W 3 Mikrovale Samsung 800W 4 Mikrovale Samsung 800W 5

 

SHOPPING CART

close