Mikrovalë BOSCH HMT72M450 48228

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

20,986 Lekë

Mikrovalë BOSCH HMT72M450 48228

PERSHKRIMI:

Mikrovalë BOSCH HMT72M450. Duke përdorur mikrovalën ju do të kurseni kohë dhe energji. Dhe për vetëm pak çaste do të keni në tryezën tuaj një vakt të ngrohtë dhe të gatuar shijshëm.

 • Tensioni : 230V
 • Fuqia : 800W
 • Kapaciteti Mbajtes : 17L
 • Temperatura e kontrolluar : Manuale
 • Ngjyra : Argjend
 • Materiali i trupit : Metal/xham
 • Stakim automatik : Po
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Opsione Ekstra : Sinjal akustik
 • Kombinime gatimi : 5
 • Numri i Celësave : 2
 • Klasi i Energjise : A
 • Modeli : HMT72M450b
 • Marka : Bosch

SKU: 36263255 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close