Menteshe bakri per kabine -1 flete (set 2 pc) 28356

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,190 Lekë

Menteshe bakri per kabine -1 flete (set 2 pc) 28356

PERSHKRIMI:

Mentesha e bakrit është një aksesor I domosdoshëm në kabinën tuaj me nje flete. Kjo menteshe ”Bobble Soap” eshte e përshtatshme për xhama kabine teke ose kendore. ”Bobble Soap” ofron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

  • Lloji artikullit : Menteshe
  • Marka : Bobble Soap
  • Materiali : Baker
Menteshe bakri 1 Menteshe bakri 2 Menteshe bakri 3

SHOPPING CART

close