MCH-Pilete-kanaline Harmony 90cm – CH 90H 28313

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

21,406 Lekë

MCH-Pilete-kanaline Harmony 90cm – CH 90H 28313

PERSHKRIMI:

Piletat lineare janë elementë modernë për hapësirat e brendshme të tualetit,saunës apo ambjenteve të tjera të relaksit.Avantazhi I këtyre piletave ka të bejë me lehtësinë në instalim,mirëmbajtje dhe përdorimin në zonat e pa pengesa.Materiali përbërës në pjesën e poshtme është polipropilen ndërsa zgara e sipërme është inoks DIN 1.4301 me kapacitet maksimal 300 Kg.Lartësia minimale e nevojshme është 75 mm ndërkohë që lartësia e piletës është e ndryshueshme.Lidhja me tubin kryesor të drenimit është Ø 50 mm.

 • Lloji artikullit : Piletë lineare
 • Marka : Chudej
 • Materiali : Polipropilen+inoks
 • Gjatesia (cm) : 90
 • Gjerësia (cm) : 7.5-13.5
 • Lartësia : min .75 mm
 • Pesha maksimale (kg) : 300
 • Përmasa e lidhjes : Ø 50 mm
 • Modeli : Harmony
 • Numri i Modelit : CH 90H

SHOPPING CART

close