Mbylles vaske polistiren me tre flete,i palosshem,me zgjatim 46-131 cm,lartesi 131 cm,skelet alumini,hapja 180 grade 28136

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,246 Lekë

Mbylles vaske polistiren me tre flete,i palosshem,me zgjatim 46-131 cm,lartesi 131 cm,skelet alumini,hapja 180 grade 28136

PERSHKRIMI:

Mbyllësi i vaskës 46-131xH131 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambjent tualeti.Ky mbyllës ka një konstruksion polistireni i cili rrit qëndrueshmërine dhe e bën më të fortë dhe të lehtë.Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme.Paneli me tre fletë të palosëshme,shton stil dhe hijeshi në ambjentin tuaj.

 • Lloji artikullit : Mbyllës vaske
 • Marka : Blu
 • Materiali : Polistiren
 • Materiali i strukturës : Alumin
 • Gjatesia (cm) : 46-131
 • Lartësia : 131 cm
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : 3 panele të palosshëm

SHOPPING CART

close