Mbylles vaske kendore 70×160/170 cm,PVC,H150cm 28137

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,880 Lekë

Mbylles vaske kendore 70×160/170 cm,PVC,H150cm 28137

PERSHKRIMI:

Mbyllësi i vaskës 70×160/170 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambjent tualeti.Ky mbyllës ka një konstruksion plastikë(PVC) i cili rrit qëndrueshmërine dhe e bën më të fortë dhe të lehtë.Korniza PVC e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme.Paneli me fletë të palosëshme shton stil dhe hijeshi në ambjentin tuaj.

 • Lloji artikullit : Mbyllës vaske
 • Marka : Blu
 • Materiali : Plastikë(PVC)
 • Materiali i strukturës : Plastikë(PVC)
 • Gjatesia (cm) : 160-170
 • Gjerësia (cm) : 70
 • Lartësia : 150 cm
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : 2 panele të palosshëm

SHOPPING CART

close