Mbyllës vaske, 150x115x0.5 cm, (transparente me viza të bardha) 21204

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

23,100 Lekë

Mbyllës vaske, 150x115x0.5 cm, (transparente me viza të bardha) 21204

PERSHKRIMI:

Mbyllësi i vaskës BOBBLE SOAP ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky mbyllës përbëhet nga panele me xham të tempëruar, i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami transparent me vija ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër.

 • Lloji artikullit : Mbyllës Vaske
 • Marka : Bobble Soap
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Materiali i strukturës : Alumin
 • Gjatesia (cm) : 150
 • Gjerësia (cm) : 115
 • Trashësia : 0.5 cm
 • Ngjyra : Transparent me viza të bardha
 • Përfshihen aksesorët e fiksimit : Po

SHOPPING CART

close