Mbylles Vaske 140x80cm-transparent+vija bardha+5mm xham 23279

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,190 Lekë

Mbylles Vaske 140x80cm-transparent+vija bardha+5mm xham 23279

PERSHKRIMI:

Mbyllësi i vaskës ‘’Bobble Soap’’ ka një stil sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj Ky mbyllës përbëhet nga panele me xham të temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard .Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e struktures dhe është e lehtë për t’u montuar.Xhami transparent me vija ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër.

 • Lloji artikullit : Mbyllës Vaske
 • Marka : Bobble Soap
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Gjatesia (cm) : 80
 • Gjerësia (cm) : 40
 • Trashësia : 0.5 cm
 • Ngjyra : Transparent me viza të bardha

Mbylles Vaske 1 1 Mbylles Vaske 2 1

SHOPPING CART

close