Mbulese Divani Velvet Bezhe 130cm×160cm

Krahasoni

1,399 Lekë

Mbulese Divani Velvet Bezhe 130cm×160cm -1172713 J

PERSHKRIMI:

Hedhje dekorimi dimëror, pëlhurë kadifeje ngjyrë bezhë.

Jashtëzakonisht e butë në prekje dhe një pajisje shtesë e ngrohtë.

Ngjyrë Bezhë

Materiali Poliestër

Gjatësia x Gjerësia 130×160 cm

SKU: 59687915 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close