fbpx

Mbrojtese per dysheme 84×84 cm 53962

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,500 Lekë

Mbrojtese per dysheme 84×84 cm 53962

PERSHKRIMI:

E ndertuar nga material metalik. E lyer me boje te cilesise se larte dhe e trajtuar me pjekje, per rezistence maksimmale ndaj degradimit me kalimin e kohes. Forma elegante dhe trashesie e holle, e bejne te pershtatshme per tu aplikuar ne te gjitha format dhe idete e aredimit. Siguron mbrojtje maksimale te pjeses se dyshemese prane oxhakut.

  • Materiali : Metalik
  • Përmasat : 84×84 cm
  • Ngjyra : E zeze
SKU: 84796819 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close