Mbajtese Televizori Universale

1,800 Lekë

Mbajtese Televizori Universale

 

PERSHKRIMI:

Ideale per te vendosur televizorin tuaj ne mur, ne te gjitha siperfaqet qe deshironi.

E pershtatshme per shumicen e televizoreve te sheshte, si per shembull Sony/Samsung/LG/TCL/Panasonic/PHILIP/SSharp /AQUOS, /SANYO, /Toshiba Plasma TV, etj.

Mund ta vendosni ne shtepi, dhomen e ndenjes, bare, restorante, stacionet hekurudhore, qendrat tregtare, dyqane, dhomat e medha te konferencave, dhe me shume.

Kapet ne mur me ane te vidave.

Material cilesor dhe rezistent, qe mban peshe.

Shume e thjeshte ne montim.

Nese nuk ju pelqen ne vendin ku e keni vendosur, mjaft lehtesisht mund ta zhvendosni.

Mban Televizor me pesha te konsiderueshme. E vetmja gje qe ju ngelet te beni eshte te kontrolloni distancen e TV suaj nga pas.

Gjithashtu TV do te jete larg nga femijet tuaj, te cilet mund ta rrezojne ne çdo moment ndersa luajne.

Material çelik cilesor
Dizajni i levizshem
Madhësia e ekranit 14″- 47″
Kapaciteti i peshës: 25 kg

SHOPPING CART

close