-30%

Mbajtese telefoni per stervitje

Krahasoni

700 Lekë 1,000 Lekë

Mbajtese telefoni per stervitje-Auris

PERSHKRIMI :

Materiali i bute i shkalles se larte
Pesha e lehte fleksibel dhe e lehte per tu veshur
Lahet dhe hiqet lehte
Per shkak te materialit me shkalle te larte kaseta eshte nje zgjidhje mbrojtese afatgjat
Aksesi ne te gjitha portet butonat dhe lojera elektronike per perdorim te lehte
Qendron i sigurt me rrip super te forte
Mund te zberthehet dhe hiqet lehtesisht
Mund te vraponi, udhetoni,ngrini dhe me shume pa humbur asnje sekonde nga melodite tuaja te preferuara.

SHOPPING CART

close