fbpx

Mbajtëse Telefoni për Makinë

700 Lekë

Mbajtëse Telefoni për Makinë

PERSHKRIMI:

Mbajtëse telefoni për makinë.

Montohet lehtë në pjesën e pasme të pasqyrës duke ju ndihmuar të jeni të përqendruar tek rruga.

E lehtë dhe praktike.

 

SKU: 68122331 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close